Kariera w Trecom

Kiedy w 1996 roku powstawała nasza firma wiedzieliśmy, że kluczem do sukcesu są i będą nasi pracownicy. Naszym największym atutem są kompetencje ludzi, który tworzą Trecom. Wiemy, że branża IT to branża dynamiczna, która rozwija się tak szybko, jak rozwijają się ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego budujemy nasz sukces na zaangażowaniu wszystkich pracowników: inżynierów, informatyków, specjalistów od komunikacji, marketingu i sprzedaży. A nasz sukces to zadowolenie i sukces naszych klientów. Od ponad 20 lat.

Warto do nas dołączyć

Dziś Grupa Trecom to 8 spółek w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski oraz jedna spółka na Słowacji. Tak dynamiczny rozwój firmy opiera się na konsekwentnej filozofii, która ją tworzy: Najważniejsze są kompetencje oraz ich wspieranie i rozwój w możliwie najlepszych warunkach, które gwarantujemy. Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas rozwiązań. My te rozwiązania mamy, bo dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników zaangażowanych w działanie Firmy.

W Trecom dbamy o człowieka i o zespół. Rozumiemy potrzeby naszych pracowników, rozumiemy trudności, na jakie trafiają niekiedy zespoły. Naszym zadaniem jest dbałość o harmonię i kreatywną atmosferę w zespołach oraz odpowiednią przestrzeń do samorealizacji człowieka.