• Home
  • Infrastruktura IT

Infrastruktura IT


Systemy Digital Signage

Digital Signage jest stosunkowo młodą rodziną rozwiązań komunikacji cyfrowej. Ma zastosowanie w różnych obiektach (lotniska, dworce kolejowe, komunikacja miejska, sieci handlowe i usługowe).

Digital Signage obejmuje przede wszystkim oprogramowanie zarządzające treścią, umożliwiające określanie harmonogramów wyświetlania, wprowadzania treści, zarządzania poszczególnymi elementami treści w poszczególnych lokalizacjach. Systemy te często są interaktywne, przez co pozwalają z jednej strony np. na zamawianie towarów czy usług, a z drugiej dostosowują się do profilu odbiorcy.

Dzięki wbudowanym mechanizmom rozpoznawania płci, wieku, przedmiotów, czy  technologii zliczania i śledzenia ruchu osób, które znajdują się w pomieszczeniu, systemy Digital Signage dostosowują wyświetlane treści do profilu i zachowania odbiorcy.

 

 

Pokrewnymi rozwiązaniami są systemy rezerwacji sal konferencyjnych wraz z terminalami czy systemy wyświetlające odbywające wydarzenia w poszczególnych lokalach (np.  rozprawy w sądach).

 

Systemy bezpieczeństwa

Rozwiązania informatyczne wkroczyły także w obszar zabezpieczeń fizycznych dostępu.  Oferujemy systemy wideo-monitoringu, składające się z kamer rozmieszczonych w newralgicznych miejscach chronionych obiektów, nagrywarki zapisującej zarejestrowany obraz w postaci cyfrowej oraz stacji monitoringu, które łączymy siecią przewodową lub bezprzewodową.
Nasza oferta obejmuje również systemy kontroli dostępu do pomieszczeń za pomocą kart zbliżeniowych czy systemów PIN oraz systemy alarmowe.

Dlaczego Trecom?

Wdrażamy rozwiązania:

  • zarządzania urządzeniami mobilnymi Cisco Meraki (System Mobile Device Management),
  • ochrony urządzeń mobilnych za pomocą oprogramowania antymalware Sophos,
  • portalu dostępu gościnnego do sieci bezprzewodowej w obiektach – Cisco Meraki

– systemy zarządzania legalnością oprogramowania i optymalizacja używanych licencji – Snow