ERCO.Energy


Nasza propozycja dla przedsiębiorstw

NMG jest ekspertem w opracowywaniu profesjonalnych rozwiązań wspomagających efektywne zarządzanie gospodarką energetyczną. Rozwiązania NMG tworzy zespół doświadczonych pracowników, którzy przez ostatnich kilkanaście lat specjalizowali się w realizacji złożonych projektów, zwłaszcza z dziedziny wspomagania gospodarki mediami energetycznymi. Razem z NMG wspomagamy klientów w zakresie analityki, konsultingu i formalnego oraz technicznego przygotowania do korzystania z aktualnych rozwiązań umożliwiających obniżenie kosztów zakupu mediów przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowego charakteru ich poboru.

ERCO.Net jest naszą odpowiedzią na szeroki wachlarz potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych jeszcze nie korzystających ze specjalizowanych rozwiązań informatycznych wspomagających działania pro oszczędnościowe oraz integrujących już istniejące systemy produkcyjne oraz finansowo – księgowe.

ERCO.Net to oferta na wdrożenie lub rozwój platformy systemu ERCO.Net, który od lat z powodzeniem wspomaga już około 150 naszych klientów korporacyjnych i setki podmiotów niezależnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.